Makale Yazım Desteği

Türkçe yazmış olduğunuz akademik makaleleriniz alanında yetkin akademisyen arkadaşlarımız tarafından İngilizce’ye çevirilir; İngilizce yazmış olduğunuz makaleleriniz dergilere gönderilmeden önce kontrol edilir. Ekibimizdeki hem uluslararası deneyime sahip Türk akademisyen arkadaşlarımız hem de anadili İngilizce olan akademisyen arkadaşlarımız sayesinde makalelerinizi iyi dergilere gönderdiğinizde ‘dilin düzeltilmesi’ gibi bir sorunla karşılaşmazsınız. Şunu unutmamak gerekir ki İngilizce yayın yapan uluslararası dergiler, makalenizin içeriğinden önce diline bakarlar çünkü içeriği anlayabilmenin yolu doğal olarak dilin iyi kullanılmış olmasından geçer.

Akademik Dil Desteği

Bugün bir çok lisans ve lisans üstü programlarda ne yazık ki akademik İngilizce kullanımına yönelik eğitim verilmez, ve akademisyen adayları akademik yazım dilini ve kurallarını ‘yolda’ öğrenirler. Biz, akademisyen ekibimizle bu konuda size yardımcı olmaya hazırız.

İstatistiksel Analiz Desteği

Yüksek lisans-doktora öğrencisi iseniz veya nicelik çalışmalarına aşina olmayan bir akademisyen iseniz, yapacağınız çalışma ve yürüteceğiniz projelerin baştan desenlenmesi de dahil her türlü istatistiksel danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Uluslararası Merkezi Dil Sınavlarına Yönelik Danışmanlık

TOEFL, IELTS, SAT, GRE gibi, yurt dışında eğitimin ön şartı olan sınavlara nasıl hazırlanacağınız, başvuracağınız konularında akademisyen danışmanlarımız öncülüğünde yardımcı olmaya hazırız.